Premium Light Pro

Oświetlenie zewnętrzne

Najlepsze praktyki

W tej sekcji publikowane są najlepsze praktyki oraz analizy rzeczywistych oszczędności kosztów. Opisane przypadki pokazują jakie etapy techniczne i formalne należy przeprowadzić, aby wdrożyć w życie wysokowydajne systemy oświetleniowe LED.

czytaj więcej

Poradniki

Sekcja ta zawiera niezbędne narzędzia, jak poradniki oraz listy kontrolne, które pomogą w przeprowadzeniu zmiany oświetlenia na energooszczędne oświetlenie LED.

czytaj więcej

Finansowanie

Finansowanie i oferta sprzedaży to elementy, które mogą być istotne dla przeprowadzenia modernizacji systemu oświetlenia. W niniejszym dziale zestawiliśmy ważne dla zamawiających informacje na temat modeli finansowania.

czytaj więcej

Baza danych produktów

Uzyskaj dostęp do bazy wysokiej jakości produktów oświetlenia wnętrz. Wszystkie produkty są certyfikowane przez niezależne instytucje, a przyjazny dla użytkownika interfejs poprowadzi Cię bezpośrednio do produktów, których potrzebujesz.

czytaj więcej

Przepisy prawne

Bądź na bieżąco i dowiedz się o istotnych zmianach dotyczących etykietowania energetycznego oraz ekoprojektowania (ecodesign). Ponadto sekcja ta oferuje zwięzły przegląd standardów i norm, które muszą być uwzględnione w procesie planowania.

czytaj więcej

Edukacja

Weź udział w naszych modułach szkoleniowych, dotyczących planowania oświetlenia. Sekcja ta zawiera seminaria oraz narzędzia e-learningowe. Nadchodzące warsztaty będą zapowiadane w sekcji Wydarzenia.

czytaj więcej