Premium Light Pro

Szkolenie "Oświetlenie w architekturze"

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii pragnie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach pt. Oświetlenie w architekturze.

Szkolenie odbędzie się 18 czerwca 2019 r. godz. 9:30-14:30 - Szkolenie dla Architektów i projektantów - Piła (Centrum Zastosowań Światła, ul. Kossaka 150, 64-920 Piła).

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy praktycznej i teoretycznej o nowe możliwości tworzenia oświetlenia w projektach architektury. Szkolenie jest okazją do poznania trendów w zakresie projektowania spełniające wszystkie potrzeby ludzkie, zdobycia wiedzy o technologii LED oraz strategiach i technologiach systemów sterowania oświetleniem, poznanie aspektów finansowych, kosztów cyklu życia.

Szkolenie adresowane jest dla architektów, projektantów, designerów i wszystkich osób zainteresowanych tematyką projektowania oświetlenia architektonicznego, w tym projektantów elektryków.

Każde szkolenie jest bezpłatne.  Aby wziąć w nim udział wystarczy drogą elektroniczną przesłać wypełniony formularz zgłoszenia na adres l.rajek@fewe.pl wraz z wybranym przez Państwa terminem.

Wszystkich szczegółów dotyczących szkolenia znajdziecie Państwo w następujących załącznikach: